0

שרומבה סטודיו לטיפולי יופי 

 

אנחנו נמצאות בשרומבה ברחוב החשמל 12 בתל אביב
חניונים נוחים ונגישים
שעות הפתיחה 
בימי ראשון בין 9.00 ל15.00
ימי שני בין 9.00 ל 21.00 
ימי שלישי סגור באופן קבוע
ימי רביעי בין 9.00 ל21.00 
ימי חמישי בין 9.00 ל21.00
ימי שישי וערבי חג בין 8.00 ל15.00 

בסטודיו מתקיימים מגוון טיפולי יופי ולפניכן המחירון, המחיר הנמוך יותר בכל טיפול מייצג מחיר ברכישת כרטיסיה. 

במקום מתקיימים גם טיפולי הסרת שיער בשיטת לייזר מתקדמת 
ניתן ורצוי לקבוע תורים דרך לינק נוח ומושלם פשוט הקליקי עליו>
https://schedule.easybizy.net/?base_url=https://app.easybizy.net/&token=lzl9myc6x5drwaz23jdqa8ruaw וכמובן לינק ישיר להתכתבות וואטסאפ איתנו > http://bit.ly/וואטסאפשרומבה ​ וגם בטלפון 0547506557
נשמח לראות אותך!

מניקור לק ג'ל

טיפול מלא שכולל הסרת עור סביב הציפורניים בידיים, כולל מים או מסיר עור, שיוף וסידור צורה מבוקשת, מריחת לק ג'ל בצבע שתבחרי, מריחת שמן סביב הציפורניים להזנה.

140/165  בכרטיסיה

 

סידור ומריחת ג'ל ללא מניקור

שיוף וסידור צורה מבוקשת בציפורניים, קיצור הציפורניים על פי רצונך, מריחת לק ג'ל בצבע שתבחרי, מריחת שמן סביב הציפורניים להזנה.

 130/110 בכרטיסיה

 

מניקור מלא לק רגיל

טיפול מלא שכולל הסרת עור סביב הציפורניים בידיים, כולל מים או מסיר עור, שיוף וסידור צורה מבוקשת, מריחת לק רגיל בצבע המבוקש.

 72/85 בכרטיסיה

 

שיוף ולק ידיים

שיוף וסידור הציפורניים בצורה המבוקשת, מריחת לק רגיל בצבע המבוקש.

 51/60 בכרטיסיה

 

פדיקור מלא קוסמטי עם לק רגיל

טיפול מלא שכולל הסרת עור סביב הציפורניים ברגליים, הסרת עור מיותר בכפות הרגליים ושיוף כפות הרגליים  כולל אמבטית סבון עץ התה, שיוף וסידור צורה מבוקשת, מריחת לק רגיל בצבע שתבחרי, מריחת שמן סביב הציפורניים להזנה.

 140/165 בכרטיסיה

 

פדיקור מלא קוסמטי עם לק ג'ל

טיפול מלא שכולל הסרת עור סביב הציפורניים ברגליים, הסרת עור מיותר בכפות הרגליים ושיוף כפות הרגליים  כולל אמבטית סבון עץ התה, שיוף וסידור צורה מבוקשת, מריחת לק ג'ל בצבע שתבחרי, מריחת פילינג בכפות הרגליים, מריחת קרם רגליים, מריחת שמן סביב הציפורניים להזנה.

187/220 עם כרטיסיה

 

חצי פדיקור עם לק רגיל

טיפול שכולל הסרת עור סביב הציפורניים ברגליים,  כולל אמבטית סבון עץ התה, שיוף וסידור צורה מבוקשת, מריחת לק רגיל בצבע שתבחרי.

72/85 עם כרטיסיה

 

חצי פדיקור עם לק ג'ל

טיפול שכולל הסרת עור סביב הציפורניים ברגליים,  כולל אמבטית סבון עץ התה, שיוף וסידור צורה מבוקשת, מריחת לק ג'ל בצבע שתבחרי.

 115/135 עם כרטיסיה

 

שיוף ולק רגיל ברגליים

שיוף וסידור הציפורניים ברגליים בצורה המבוקשת, מריחת לק רגיל בצבע המבוקש.

 55/65 עם כרטיסיה

 

שיוף ולק ג'ל ברגליים

שיוף וסידור הציפורניים ברגליים בצורה המבוקשת, מריחת לק ג'ל  בצבע המבוקש.

97/115 בכרטיסיה

 

פדיקור מלא גבר

הכנסת כפות הרגליים לאמבטיה חמימה עם סבון עץ התה, שיוף וגזירת הציפורניים ברגליים, סידור צורה, הסרת עור סביב הציפורניים, הסרת עור מיותר בכפות הרגליים, שיוף כפות הרגליים, מריחת קרם ברגליים.

 140/165 בכרטיסיה

 

פדיקור מלא עמוק- ציפורניים חודרניות

פדיקור מלא המטפל בבעיות של ציפורניים חודרניות על ידי כלים מותאמים, בניית תעלה חדשה לציפורניים, הוצאת הציפורניים החודרניות להקלה בכאב החודרניות.

לטיפול זה אין הנחת כרטיסיה והוא מבוצע על ידי סיניוריות בלבד, הוא כולל לק רגיל לבחירתכן או ללא לק (ללא הנחה אם לא תבחרי לק) לגברים או נשים.

185 שח ללא הנחת כרטיסיה, כולל לק רגיל

תוספת ג'ל 60 שח
 

טיפולי פנים

טיפולי הפנים מבוצעים על ידי קוסמטיקאיות מוסמכות עם אישור ממשרד התמ"ת, אשר עברו הכשרה מעשית ורגשית מידי שרון (שרומבה)

בכל טיפול פנים יש מיכשור, פילינג יהלום ומכשיר חום קור להטמעה מדויקת של החומרים.

החומרים שאנחנו משתמשות בטיפול מותאמים אישית לאחר טופס תיאום ציפיות ואבחון מדויק של העור. חומרים של דרמלוסופי, ביופפטיקס, קארט, וכריסטינה.

 

טיפול פנים קלאסי מלא

זמן הטיפול הוא עד שעה וחצי, הטיפול כולל פילינג יהלום, התפחת העור ופילינג להוצאת שחורים, הוצאת שחורים ומיליומים עם מחט אם נצטרך, מסכות מותאמות אישית לעור שלך, עיסוי מפנק כולל דקולטה וצוואר.

340/400 עם כרטיסיה

 

טיפול מזותרפיה מחטים

טיפול שנקרא גם מיקרונידלינג, מבוצע בעזרת 36 מחטים בראש מכשיר שנקרא מזופן, הטיפול נועד לייצר קולגן חדש בעור, ומבוצע כל 3 שבועות, מומלץ מאוד לשלב עם הטיפול חומרים בבית כדי למקסם את התוצאה.

הטיפול קצר יחסית (עד 40 דקות) וכולל ניקוי העור עם פילינג יהלום, הזנת העור בסרום מיוחד מותאם אישית ומבוצע עם המחטים בהדרגה והטמעת לתוך העור שלך, מיישר קמטוטים וקמטים וגורם לעור לזהור כבר מהטיפול הראשון.

425/499 בסדרה

 

טיפול פנים ביופפטיקס

חד משמעית הטיפול הכי מפנק שלנו.

טיפול של שעה וחצי מלא בפינוקים, יחד עם 18 מוצרים של חברת ביופפטיקס, מתוכם 4 פילינגים מחדשים את העור. הטיפול נועד להצעיר את העור ולהחיות אותו, מכיל הרבה מאוד סרומים ופפטידים של חברת ביופפטיקס, מלא ריחות ותחושות, כולל טיפול בדקולטה והזנה רבה מאוד. הטיפול כולל הוצאת שחורים ומיליומים, פילינג יהלום ומכשירי הטמעת חום לעור.

550 שח ללא הנחת כרטיסיה.

 

טיפול פנים לגב

זמן הטיפול הוא עד שעה, הטיפול כולל פילינג יהלום, התפחת העור בגב ופילינג להוצאת שחורים, הוצאת שחורים ומיליומים עם מחט אם נצטרך, מסכות מותאמות אישית לעור בגב, כולל מסכה טיפולית ומסכה להשבת לחות.

400 שח ללא הנחת כרטיסיה.

 

צביעת גבות וריסים

צביעת הגבות והריסים (אפשר בנפרד) בצבע מיוחד ועדין לבחירתכן- שחור חום או בהיר, להבלטת של הגבות והריסים, מחזיק עד 3 שבועות.

34/40 בכרטיסיה

 

x

#{title}

#{text}

#{price}