יעוץ אונליין

אני מודה, חשבתי רבות איך לקרוא לחלק הזה באתר. כי בסופו של דבר המילה “ייעוץ” מאד רשמית ואפילו קצת מלחיצה, במיוחד כשכמעט כל אחת מאיתנו מכירה את הרגע המביך הזה: את יושבת מול קוסמטיקאית והיא מסבירה לך שכדי לטפל בבעיות העור שלך עליך להשתמש בשורה ארוכה של מוצרים שהיא רוצה למכור לך. לפעמים היא אף לא חוסכת ב-“סופרלטיבים” כמה העור שלך בעייתי וזה גורם לך רצון עז להיבלע על ידי האדמה.

את החוויה הזו שנאתי גם בתור ילדה, גם בתור נערה ובטח שאני לא מוכנה שמשהו כזה יקרה ללקוחות שלי. זו הסיבה שהחלטתי להציע לכן שירות ייעוץ אונליין – חוויה נעימה בהרבה, חוסכת זמן-כסף-חניה ומאד מלמדת לשני הצדדים: אני אלמד להכיר אותך באופן אישי ואת הצרכים שלך ואת תכירי את שרומבה, את המוצרים, את הקהילתיות ואת כל מה שמסביב: שרומבה 360.

להתכתבות ישירה איתי, פשוט לחצי כאן  

בייעוץ שלי אני דוגלת בשיטת less is more. כל אחת מאיתנו מנהלת חיים עסוקים מאד ולאף אחת מאיתנו אין יותר מכמה דקות להקדיש בבוקר ובערב לטובת שגרת הטיפוח. ייעוץ אונליין מאפשר לי להבין קצת את אורח החיים שלך, את ההרגלים שלך, כי כל אחת מאיתנו יודעת שזה מאד לא קל לסגל הרגלים חדשים, גם אם הם כיפיים ונעימים כמו מריחת קרם או סרום.

גם אם בחרת לפנות לייעוץ אונליין אחרי שמילאת סל של מוצרים, ייתכן ואחרי הייעוץ תביני שאת לא צריכה את כולם, שאולי העור שלך לא שמן או דווקא הסרום שלא חשבת עליו יועיל לך הרבה יותר. במהלך הייעוץ אשמח לענות לכל שאלה או תהייה שלך, עם הקשבה רבה וללא טיפה של שיפוטיות, כי חשוב לי להתאים לך את המוצרים שיהיה הכי טובים בשבילך.

ייעוץ אונליין הוא ייעוץ אישי ולכן אל תצפי ששיגרת הטיפוח שלך תתאים לשגרת הטיפוח של חברתך. כל אחת מאיתנו שונה וייחודית וכל אחת מאיתנו זוכה לקבל המלצה והתאמה אישית של תכשירי טיפוח. וכמובן, אני זמינה בשבילך גם אחרי הרכישה, לכל שאלה.

לכל אחד מהתכשירים מצורפות הוראות שימוש ברורות (ותהיי בטוחה, הן מאד פשוטות, אני לא מאמינה בלסרבל אף אחת ולהושיב אותה מול המראה למשך שעות ארוכות).

ייעוץ אונליין יכול להתקיים בכל דרך שנוחה לך: התכתבות וואטסאפ (במהלכה אבקש ממך לשלוח לי תמונות של העור שלך מקרוב, כמובן, לעיני בלבד!) או בשיחת וידאו. שיחת ייעוץ חשובה לא פחות מטיפול ולכן חשוב מאד לתאם אותה מראש, כדי שאוכל לשריין זמן שנוח לשתינו ביומן.
מחיר הייעוץ הוא 100 שח, שמתקזזים במידה ורכשת מוצרים עד שבוע לאחר הייעוץ. 

אם זה נשמע לך טוב, את יכולה להשאיר את הפרטים שלך כאן (חשוב שתדייקי בהקלדת הנייד שלך) ולחכות לוואטסאפ ממני. את גם יכולה לשלוח אליי וואטסאפ ישיר, ואני אענה כשאהיה פנויה, לינק ישיר לוואטסאפ ממש כאן בהקלקה פשוטה
או שתשאירי פרטים בטופס המצורף וכבר אחזור אליך ברגע שאוכל.

0
דילוג לתוכן