תקנון האתר 

שרומבה היא הרבה מעבר לסטודיו קוסמטיקה – שרומבה זו תפיסת עולם. שרומבה זו קהילת נשים מחבקת ומעצימה במלוא מובן המילה. ואני מאוד אשמח שתהיי חלק ממנה.
עם זאת, שרומבה היא גם עסק שמתפקד לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, לפי הדרישות המחמירות ביותר של משרד הבריאות ולכן ישנם כמה כללים שחשוב לי להבהיר לפני שאנחנו מתחילות:

קביעת תור לטיפול-
חשוב מאד לקבוע תור לכל טיפול / ייעוץ בסטודיו. ניתן לעשות זאת באמצעות הודעת וואטסאפ או בטלפון, ובאפליקציה.
שעות העבודה של הסטודיו מתאימות גם לאלה שהלו”ז שלהם מאד עמוס, ויום לפני התור המיועד אף תקבלי תזכורת בהודעת סמס. נרצה שתעדכני במקרה ואינך יכולה להגיע או מאחרת לשעה שנקבעה, כדי שנוכל לעשות את כל ההתאמות הדרושות על מנת לא לעכב שרומביות אחרות.
עדכון על המצב הבריאותי-
חשוב שלפני כל טיפול תעדכני אותנו אם את בהריון או מניקה או סובלת מבעיה בריאותית כלשהי. כמובן שנשמור על דיסקרטיות.
מדיניות החזרת המוצרים-
לפי הוראות משרד הבריאות לא ניתן להחזיר מוצר קוסמטי שנרכש, גם אם הוא באריזתו המקורית. לכן, אני ממליצה בחום לפני כל רכישה ליצור איתי או עם מישהי מהצוות שלי קשר בוואטסאפ כדי לברר, לשאול, להתייעץ ונשמח לתת לך את כל המידע הרלוונטי לגבי המוצר שאת מתלבטת לגביו ולתת לך להחליט. ואל תחששי, אף אחת כאן לא תגרור אותך לשיחת מכירה אגרסיבית. לכולנו מטרה אחת – לאפשר לך ליהנות מהמוצר בלב שלם.
טיפולי פנים-
לא בטוחה איזה טיפול פנים את צריכה? אנחנו כאן. במהלך הטיפול, תקבלי הסבר מפורט על כל שלב ואזהרה מראש על כל עקצוץ, אך חשוב מאד לזכור כי בסופו של דבר מדובר בתחושות מאד סובייקטיביות ולכן במידה ואת חשה חוסר נוחות או נעימות, אשמח אם תעדכני את המטפלת באותו רגע – אין לך ממה להתבייש!
הסרת שיער בשעווה-
אין ספק, מדובר בטיפול יעיל אך, איך לומר, לא הכי כיפי ונעים. עם זאת, הצוות שלי ואני משתדלות להקל עליך כמה שיותר. לכן, במידה ואת מרגישה חוסר נוחות או נעימות – אנא עדכני אותנו באותו רגע. וכמובן, אין לך ממה להתבייש!
הסרת שיער במכשיר לייזר-
לפני תחילת הטיפולים מתבצעת שיחת אבחון, במהלכה אבקש ממך למלא ולחתום על טופס מיוחד הכולל שאלות לגבי ההיסטוריה הרפואית שלך, כדי להפנות את תשומת ליבך להתוויות נגד. במהלך הטיפולים הבטיחות שלך לפני הכל, לכן חשוב מאד להישמע להוראות של המטפלת. בכל מקרה של תופעות לוואי חריגות – אל תהססי ליצור קשר 24/7.
אין החזרים כספיים על סדרות לייזר משום סיבה, הסדרה היא הטבה בשבילך, באם הגעת לתוצאה לפני תום סיום הסדרה- הרווחת, מדהים, ברכי על כך! אני לא מחזירה תשלום על סדרות משום סיבה.
מניקור, פדיקור, לק ג’ל-
לבחירתך מאות צבעים וגוונים (לא כולל נצנצים ועוד אקססוריז, עליהם כדאי שתשאלי את הצוות או תעקבי אחרי הסטורי שלנו) של לקים איכותיים ועמידים כך שבסופו של דבר ההחלטה הסופית תלויה אך ורק ביצירתיות שלך.
כרטיסיות וגיפט-קארדים-
אני מאד אוהבת כרטיסיות וגיפט-קארדים. הכרטיסיות מאפשרות לי להעניק לשרומביות הקבועות שלי טיפולים במחירים מיוחדים ומוזלים והגיפט-קאדים מאפשרים לחברות הקהילה לפרגן לחברות או קרובות משפחה שלהן. זו מתנה קלה, נעימה, שכל אחת תשמח לקבל.
כרטיסיית אלף זו כרטיסיית הזהב שלנו, את רוכשת אותה ומקבלת 15% על כל טיפולי המניקור פדיקור ושעוות שלנו (ללא לייזר וטיפולי פנים)
אין תוקף למימוש הכרטיסייה שלנו, ניתן לחלוק אותה עם חברות, אין אותיות קטנות. שווה מאוד מאוד.
לתשומת ליבך- החזר על הכרטיסייה באמצע הסדרה מכל סיבה שהיא, יינתן בחפץ לב ובחישוב אחורה כתשלום מלא על הטיפולים לפי המחירון. לאחר החישוב תוחזר לך יתרת הסכום בכרטיסייה.
סדרות לייזר מכילות 12 טיפולים
רצוי להגיע בתחילת הסדרות כל שבועיים- שלושה על מנת למקסם תוצאות
ניתן להשתזף לפני ואחרי
ניתן לגלח לפני ואחרי
ניתן לעשות לייזר על השיער עצמו
ניתן לעשות שעווה ביום הטיפול בסטודיו שרומבה (בתוספת תשלום על פי מחירון השעוות)
אין החזרים כספיים על סדרות לייזר משום סיבה, הסדרה היא הטבה בשבילך, באם הגעת לתוצאה לפני תום סיום הסדרה- הרווחת, מדהים, ברכי על כך! אני לא מחזירה תשלום על סדרות משום סיבה. סדרה היא משמעותית וחשובה על מנת לטפל ברצף ולתחזק בעתיד (תמיד!)
אין אחריות על צמיחה מחודשת (תלוי הורמונים, התבגרות ועוד משתנים)
אנחנו כאן לשירותך, לתוצאות טובות ויפות, עם הרבה מחמאות, קשובות לך ורוצות להגיע אתך לתוצאה מצוינת.

ניתן לשלם בחנות האונליין בכרטיסי אשראי בלבד, ללא אמריקן אקפסרס, ניתן לשלם באמריקן אקספרס ברכישה טלפונית.
ניתן לבצע רכישות בהעברה בנקאית או ביט דרך תיאום והודעה ב054-7506557 כשיתקבל אישור העברה המשלוח יוכן ויצא לדרך.
במקרה של ביטול עסקה יגבו 5% דמי עמלה וטיפול ביטול כחוק.

הגנת פרטיות-
אינני מעבירה פרטי לקוחות לצד ג’
האחריות על המוצרים היא אחריות יצרן (שרומבה קוסמטיקה/כריסטינה) ועל כל מקרה יש לפנות אליי או לחברה על מנת לטפל בבעיה כלשהי שצצה או תצוץ.

קראתי את תנאי השימוש, את האיסורים והתוויות הנגד על כל מוצר ומוצר ואני מודעת אליהם. הלקוח/ה מתחייבת לקרוא את ההוראות שמגיעות עם המוצרים ואת ההוראות באתר לגבי כל מוצר ומוצר ולהשתמש שימוש נכון בהם לפי ההוראות. הלקוח/ה מבינה שאין החזרים על מוצרי קוסמטיקה או איפור, בן אם היא פתחה אותם ובין אם לא פתחה.

ניתן להשתמש בכרטיסיות 1000 ולנצל אותן בכל זמן שהוא, בקביעת תורים מראש או בספונטניות על בסיס מקום פנוי.
יחד עם זאת, החזר כספי על כרטיסיות לאחר ניצולן, יתאפשר בקיזוז כל הטיפולים שעשיתן בכרטיסיה הזו על פי המחירון המלא.
בנוסף, 5% ביטול עסקה ירדו מההחזר+ מע”מ כחוק.
ההחזר יינתן בכרטיס אשראי או העברה בנקאית או ביט עד שבעה ימי עסקים.
לא ניתן להמיר החזר כרטיסיות ברכישת מוצרים.
אין החזרים כספיים על סדרות לייזר משום סיבה, הסדרה היא הטבה בשבילך, באם הגעת לתוצאה לפני תום סיום הסדרה- הרווחת, מדהים, ברכי על כך! אני לא מחזירה תשלום על סדרות משום סיבה.

0
דילוג לתוכן